משלוחים בינעירוניים

שירותי משלוחים בינעירוניים הם סוג של שירות שליחויות. השירותים האלו מציעים לעסקים ופרטיים זמני אספקה שהם בדרך כלל בתוך כמה שעות, במיוחד כאשר צריכים שליחויות מעכשיו לעכשיו, משלוחים דחופים ועוד. וכאשר תבחרו את חברת המשלוחים לעסק, תרצו לדעת שבחרתם נכון.

חברות משלוחים בינעירוניים מציעות שירותים ומחירים שונים, לכן כדאי להשוות ביניהן כדי למצוא את המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

לחברות שליחויות בינעירוניות יש בדרך כלל זמני אספקת משלוחים מאוד מוגדרים, כאשר המהירות, מחיר משלוחים בין עירוניים, שירות לקוחות, כיסוי ביטוחי ומידע מעקב הם רק חלק מהפקטורים שצריך לקחת בחשבון.

בעת בחירת חברת שילוח עסקי, תצטרכו לקחת בחשבון את המידע הבא, המשיכו לקרוא.

 

חברת השליחויות מייצגת אתכם מול הלקוחות שלכם

 • ייצוג נכון לעסק – כשזה מגיע לעסק שלכם, אתם רוצים לוודא שאתם מציגים את עצמכם באור הטוב ביותר שאפשר במילים פשוטות, חשוב לבחור חברת שליחויות עסקיות איכותית כי היא מייצגת את העסק מול הלקוחות והקולגות שלכם.
 • עמידה בהספקים – שירות שליחויות טוב יוכל לספק את הסחורה במהירות, לטפל בכל בעיה שצצה במהלך המשלוח ולהבטיח את בטיחות הסחורה שלכם.
 • מקצועיות ועמידה בזמנים –  מנגד, שירות שליחויות בינעירוניות לא מקצועי יאחר, יפספס כתובות, יתברבר בדרך וייצור כעס ותסכול מול הלקוחות שלכם והקולגות.

וזו הסיבה לכך שכל כך חשוב לבחור חברת משלוחים בינעירוניים עם הרבה ניסיון ומוניטין טוב בענף.

 

באנר משלוחים בינעירוניים

 

בחרו חברת שליחויות לטווח הארוך

למה צריך חברת משלוחים לטווח ארוך:

 • שליחת מוצרים ומסמכים – חברות משתמשות בשליחים כאשר הן צריכות לשלוח מסמכים או מוצרים על בסיס קבוע.
 • הכרת הצורך והסטנדרטים – עם השנים שירות זה הפך לשירות חשוב עבור עסקים שצריכים לשלוח מסמכים מכל סוג על בסיס קבוע, מה שמצריך מחברת השליחויות להכיר היטב את סוג העיסוק שלכם, את הסטנדרטים של השילוח, את סוגי הלקוחות שלכם ועוד.
 • חיסכון בזמן וכסף – עבור חברות שצריכות לשלוח פריטים על בסיס יומיומי, שכירת חברת שליחויות עסקית יכולה להיות חיסכון עצום בזמן וכסף.
 • יעלות ופרודוקטיביות – ככל שהשליחים מכירים את העסק שלכם טוב יותר, ככה השליחויות יהיו יותר יעילות, מהירות ומסבירות פנים מול הלקוחות שלכם והקולגות שלכם.

 

כמה עולים משלוחים בינעירוניים?

סוגי משלוחים ועלויות:

 • שליחות בינעירונית למכתב/חבילה קטנה – אם אתם צריכים שירות של משלוח בין עירוני של מכתב, מסמך, הגשת מכרזים או חבילה קטנה (עד 1 ק"ג בד"כ), צפו לשלם בין 90 ₪ ל-250 ₪. מחיר זה לרוב יתייחס למשלוחים אשר מצריכים נסיעה של עד 30 – 35 ק"מ. עבור כל ק"מ נוסף או עבור חבילות כבדות יותר, המחיר יותאם בהתאם.
 • שליחויות בינעירונית חבילה גדולה/רחוקה –  במקרים בהם תצטרכו שירות של שליחות בין-עירונית רחוקה (מעל 30 ק"מ ובדרך כלל עד 100 ק"מ) של חבילה כבדה (מעל 1 ק"ג ובד"כ עד 20 ק"ג), צפו לשלם בין 350 ₪ ל-650 ₪ ומעלה.
 • משלוח בהתאמה אישית – אם אתם צריכים לחרוג בקילומטראז' או במשקל החבילה, תוכלו לקבל פרטים לגבי משלוחים בינעירוניים בהתאמה אישית. שליחויות בהתאמה אישית מתבצעות לפי לוחות הזמנים של הלקוחות, לפי דרישה ועל פי תמחור משתנה בהתאם לנסיבות.

 

מחקר מקוון לשליחויות בינעירוניות

ברוב המקרים חברות משלוחים בינעירוניים משתנות מבחינת התמחור, שירות הלקוחות ויכולת או אופציות המעקב אחרי החבילות.

דברים שכדאי לדעת על שליחויות בינעירוניות:

 • הגורמים שמשפיעים על המחיר – ישנם גורמים רבים התורמים למחיר שירותי החברה כמו מרחק הנסיעה ומיקום הנמען, מה שמצריך מחקר מקוון בין חברות שליחויות בין עירוניות.
 • השוו בין חברות – אם אתם מעוניינים לבצע מחקר שוק מקוון למציאת לשילוח בינעירוני, עשו זאת לטובתכם הצרכנית.
 • בחרו בחברה הכי משתלמת – לאחר מכן, פנו לצוות של חברת צ'ק דליברי – חברת השליחויות שתחסוך לכם כסף ישירות בכיס במיידי.

בכל מקרה בו מחקר השוק המקוון שלכם יגריל הצעות מחיר תחרותיות מאוד, חברתנו תעשה כל שביכולתה כדי לספק הצעה חלופית לא פחות טובה.

שליח עם קרטון על הכתף
לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס או חייגו:
השירותים שלנו
משלוחים לפי איזורים